Termínované vklady s nejvyššími výnosy


Termínované vklady - nejvyšší úroky

Rádi byste vložili peníze na nějaké bezpečné místo s vysokým úrokem? Možná, že nejbezpečnějším a také nejjednodušším způsobem uložení peněz je banka. Ověřená česká banka s mnoha recenzemi a ohlasem. Pro dočasné uložení peněz můžeme využít například osobní účet a nebo podnikatelský účet.

U většiny bank však spíše dojde k poklesu financí v důsledku bankovních poplatků za vedení účtu. Vy tedy potřebujete něco jiného. Jako alternativa k obyčejnému bankovnímu účtu se nabízí penzijní spoření, stavební spoření. Možná to ale nebude to ideální protože pokud částku vyberete předčasně, přijdete pravděpodobně o úrok ze spořícího vkladu.

Termínované vklady jsou jednou z možností zhodnocení

Jako další možnost kromě spoření se nabízí termínované vklady. Pojďme si říci jak takový termínovaný vklad vypadá a jak obvykle funguje. U většiny bank to funguje tak, že si vyberete termín do kdy chcete mít peníze vložené a kdy je chcete mít k dipozici pro výběr. Může to být třeba krátká doba jednoho měsíce, tří měsíců, šesti měsíců a nebo i jednoho roku. Po uplynutí této vámi nastavené doby máte možnost s penězi dále nakládat.Náš tip:
Internetové stránky Financie-Plus.sk Vám pomohou zorientovat se ve finančních produktech na Slovenském trhu. Pokud jste občanem SR a potřebujete poradit s výběrem bankovního konta, spoření, pojištění nebo půjčky, navštivte Financie-Plus.sk a dozvíte se více.


Například pokračovat s termínovaným vkladem do nového termínu a nebo požádat o výplatu na bankovní účet. Například u Komerční banky je v době psaní tohoto článku možné si nastavit automatickou výplatu na účet po skončení termínovaného vkladu. Samotné úroky z vkladu by měly být připsány po skončení termínovaného vkladu.

Vklad s nejvyšším zhodnocením

Pravděpodobně vás bude zajímat kde je možné získat termínovaný vklad s nejvyšším úrokem vůbec. Vězte že úrok se pohybuje přibližně mezi jedním a dvěma procenty per anum. Zkuste využít různé porovnávače a internetové kalkulačky.
Náš tip: Potřebujete-li rychle půjčku a nemáte ponětí, kam se pro ni vydat, řešením pro Vás mohou být i tzv. půjčky online.

Další témata: