Půjčky do výplaty jsou rychlé a flexibilní


Informace o Expo Půjčce od Expobank

7.12.2023

V úterý 4. října 2022 se značka a obchodní název Expobank CZ a.s. změnila na Max banka a.s. po změně vlastníka, kterým se v září tohoto roku stala česká Banka CREDITAS. Níže uvedený text pojednává o produktech bývalé Expobanky.

Hledáte pro sebe neúčelový produkt, který po vás bude vyžadovat minimální podmínky pro sjednání a nabídne vám slušnou finanční částku? Pak se obraťte na Expobank, která sice není mezi širokou veřejností tolik známá, ale i tak vám toho může hodně nabídnout.

Pro své klienty připravila velice zajímavý a výhodný produkt v podobě neúčelové Expo Půjčky, na jejíž výhody a podmínky pro sjednání se blíže podíváme v dnešním článku.
Na co lze využít Expo půjčku a kolik je možné získat?

Vzhledem k tomu, že je Expo půjčka neúčelovým produktem, můžete získané peníze použít na cokoli dle vlastní libosti. S financemi tak můžete zaplatit nákup nového spotřebiče, výlet s rodinou nebo opravu rozbitého automobilu. S půjčkou lze získat částku ve výši od 50 000 Kč do 500 000 Kč dobou splatnosti od 12 do 60 měsíců. Tato volba je zcela na vás a vy tak můžete dobu splácení přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům.

O půjčku můžete zažádat hned třemi způsoby

Určitě vás potěší skutečnost, že o půjčku lze zažádat hned třemi způsoby. Díky tomu si každý dokáže najít takový způsob, který mu nejvíce vyhovuje. V první řadě je to žádost přímo na pobočce, což je vhodné pro ty, jež mají banku poblíž. Dále je o půjčku možné zažádat prostřednictvím online formuláře na internetu nebo telefonem, kdy se spojíte s operátorem na bezplatné infolince.

Proč se vyplatí pojistit si splátky?

Expobank nabízí svým klientům možnost pojistit si splátky pro chvíle, kdy nebudou schopni svůj závazek splácet. Tato skutečnost může nastat vlivem nemoci, úrazu nebo například nečekané ztráty zaměstnání. Díky pojištění neschopnosti splácet tak budete mít jistotu, že se nedostanete do problémů vzniklých opožděním se splácením.

Jaké jsou podmínky pro sjednání?

Expobank je známá tím, že na své žadatele klade jen minimální požadavky. Pro sjednání půjčky je tak nutné pouze splnit věkovou hranici 18-ti let a doložit stabilní příjem, který musí být vyšší nežli 10 000 Kč. Nutné je rovněž předložit občanský průkaz a to je vše. Po splnění těchto podmínek vám bude půjčka schválena bez problémů.Máte pocit, že banky vyžadují pro schválení úvěru zbytečně mnoho dokladů a bojíte se, že i přesto na půjčku nedosáhnete? Vyzkoušejte nebankovní úvěry! Dnes již existuje spousta seriózních společností, které vám půjčí i bez nahlížení do registru nebo bez nutnosti dokladovat příjem. Více informací se dozvíte na stránkách Maxi-Půjčky.cz.
Další témata: