Půjčky do výplaty jsou rychlé a flexibilní


Jak na půjčky před výplatou?

10.10.2019

Půjčky před výplatou jsou oblíbeným úvěrovým produktem. Jak už jejich název napovídá, primárně jsou určeny pro lidi s příjmem, kteří z důvodu nenadálých výdajů nevyšli s penězi do příští výplaty. Tyto rychlé půjčky nabízejí pouze nebankovní společnosti a nemusejí se vám ani tolik prodražit. Stačí dodržovat pár jednoduchých pravidel a vybrat si pro sebe tu nejvýhodnější půjčku.

S první půjčkou zdarma ušetříte na poplatcích

Na finančním trhu najdete nebankovní společnosti, které vám půjčí a nenaúčtují si za to žádné poplatky. Řeč je o první půjčce zdarma s nulovým úrokem a poplatkem. Poskytovatel půjčky vám tím chce poděkovat, že jste si od něj půjčili a doufá, že se na něj v budoucnu opět obrátíte. Z další půjčky již však zaplatíte poplatky v řádech sta korun.

První půjčka zdarma od Zaplo.cz

První půjčku zdarma nabízí například společnost Zaplo, a to až do výše 8 tisíc korun. Poplatek činí 0 Kč a zápůjční úroková sazba a RPSN dělá 0 %. Při opakované půjčce můžete zažádat až o 25 tisíc korun. Nenechte se ale zlákat vidinou snadno dostupných peněz a půjčte si jen tolik, kolik jste schopni do dalšího měsíce splatit, aniž by to ohrozilo váš rodinný rozpočet.

Kamali.cz půjčuje za nízké poplatky

Pokud hledáte opravdu levnou půjčku před výplatou, vyzkoušejte půjčku Kamali. Svým osobitým přístupem, férovým jednáním a nízkými poplatky si získává stále více klientů. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte jednorázový poplatek ve výši 33 Kč a můžete si odložit termín splatnosti až desetkrát. I Kamali nabízí první půjčku zdarma, pokud si půjčíte částku do 10 tisíc korun a vrátíte ji do 14 dnů.

Porovnejte jednotlivé půjčky

Rychlých půjček před výplatou je tolik, že je takřka nemožné všechny porovnat vlastními silami. Vyberte si proto tři největší poskytovatele a poměřte mezi sebou jednotlivé parametry půjčky, nebo navštivte webové stránky s přehledným srovnáním půjček. V rozhodování vám také pomohou zkušenosti ostatních klientů nebo vašich známých.
Nový zákon reguluje trh s půjčkami

Máte k půjčkám před výplatou nedůvěru a obáváte se, že naletíte nějakému podvodníkovi? Nový spotřebitelský zákon v tomto směru zakročil a stanovil Českou národní banku, aby dohlédla na poskytovatele půjček. Zreguloval se tím trh s malými půjčkami do výše 5 tisíc korun. Zákon dále chrání spotřebitele před neúměrnými pokutami a poplatky, které by je mohly dostat do hlubokých finančních potíží.

Zvažte, zda si můžete a musíte půjčit

Každá půjčka představuje zátěž pro váš měsíční rozpočet a zejména kvůli rychlým půjčkám roztočíte spirálu zadluženosti mnohem dříve než se spotřebitelským úvěrem. Vždy si sjednejte pouze jednu půjčku před výplatou a půjčte si s vědomím, že ji budete schopni splatit do jednoho měsíce. Některé společnosti sice umožňují prodloužení doby splatnosti, ale půjčku to může prodražit až o několik tisíc korun.


Tip: Další možností půjček do příští výplaty je i kreditní karta. Zde je výhodou to, že ji můžete používat opakovaně a splatíte-li v rámci bezúročného období, neplatíte nic navíc. Nevýhodou je vysoké RPSN v případě nesplacení včas.


Další témata: