Osobní půjčka společnosti Cetelem


Osobní půjčka od Cetelem

14. 1. 2016

Chcete si vypůjčit nějakou určitou sumu peněz s nízkou úrokovou sazbou, on-line z pohodlí Vašeho domova?

Máte-li velké plány na realizaci Vašich snů ovšem Vaše peněženka zeje prázdnotou, nevěšte hlavu! Pomocí osobní půjčky Cetelem si můžete vypůjčit určitý obnos peněz téměř na cokoli!

Nebankovní půjčky

Nabídka nebankovních půjček je skutečně velmi rozsáhlá a pestrá, ovšem často se u nebankovních společností setkáte s podvodníky, kteří mají jako jediný cíl obrat Vás o Vaše peníze pomocí nesmyslných úrokových sazeb a „chytáků“ ve smlouvách.
Cetelem

Společnost Cetelem je letitá společnost, která nabízí kvalitní a rychlé osobní půjčky se slušnými úrokovými sazbami. Půjčky lze navíc sjednat z pohodlí Vašeho domova.Náš tip:
Internetové stránky Financie-Plus.sk Vám pomohou zorientovat se ve finančních produktech na Slovenském trhu. Pokud jste občanem SR a potřebujete poradit s výběrem bankovního konta, spoření, pojištění nebo půjčky, navštivte Financie-Plus.sk a dozvíte se více.


Sjednání půjčky

Osobní půjčku Cetelem můžete sjednat jak z pohodlí Vašeho domova pomocí internetu, tak osobně na některé ze čtyř poboček Cetelem v České republice. Vyřídit půjčku můžete do pár minut – obratem Vám poštou přijdou veškeré podklady ve formě smluv, které je zapotřebí podepsat. Po podepsání a zpětném odeslání je jen otázkou času, kdy Vám peníze dojdou na uvedený bankovní účet.

Možnost konsolidace půjček

U osobní půjčky Cetelem nesmí chybět ani možnost konsolidace půjček – tedy sjednocení více půjček do jedné s výhodným úrokovým poměrem a snížení měsíční splátky
Náš tip: Potřebujete-li rychle půjčku a nemáte ponětí, kam se pro ni vydat, řešením pro Vás mohou být i tzv. půjčky online.

Další témata: