Půjčky bez registru dlužníků a Solusu


Půjčky bez registru a SOLUSU

25. 10. 2015

To, že nežijeme v jednoduché době může ukazovat i fakt, že lidé hledají půjčky, nemají peníze na splácení toho co chtějí splácet a také se dostávají do registrů dlužníků - nejsou schopni splácet své závazky vyplývající z půjček, leasingů a podobně. Solus je jakýsi seznam - registr, kam jsou zaznamenáváni lidé, kteří nezaplatili například 3 dlužné splátky po sobě.Náš tip:
Internetové stránky Financie-Plus.sk Vám pomohou zorientovat se ve finančních produktech na Slovenském trhu. Pokud jste občanem SR a potřebujete poradit s výběrem bankovního konta, spoření, pojištění nebo půjčky, navštivte Financie-Plus.sk a dozvíte se více.


Dlužník by si měl dávat tedy dobrý pozor aby si nastavil půjčku tak, aby za každých i neočekávaných okolností dovedl svou půjčku splácet. Jakmile vás věřitel dá do registru dlužníku kvůli nesplácené půjčce, má člověk snížený kredit, mnoho firem poskytující finance totiž registry dlužníků jako je BRKI, CERD, Solus kontrolují. Pokud zde má žadatel o finanční půjčku nějaký záznam, půjčku často nezíská a žádost je zamítnuta.
Jak se vyhnout Solusu a vymazat záznam

Jak již bylo zmíněno, možností jak se vyhnout zápisu do registru dlužníků je vybrat si své splátky co nejnižší abych za všech okolností dovedl splácet. Jestliže si nejsem jistý že budu moci splácet, je možná lepší půjčku si nebrat a vyřešit to jinak - například prodejem věcí. Nesplacený dluh totiž narůstá a dříve či později bude muset být vyrovnán - například exekucí majetku dlužné osoby a nebo majetku osob, se kterými dlužník žije. Již existující záznam v registru Solus je možné vymazat tak, že dlužník kontaktuje věřitele a domluví se na splátkách vedoucích k výmazu z registru Solus.

Chci získat půjčku

Hledáte-li půjčky bez registru a Solusu, máte příležitost nalézt velké množství firem, které je nabízejí. Najdete je pomocí internetu, který používáte. K vyhledávání informací na internetových stránkách slouží tzv vyhledávače (internetové vyhledávače). Zadejte např. půjčka bez registru kč, půjčka před výplatou apod.
Náš tip: Potřebujete-li rychle půjčku a nemáte ponětí, kam se pro ni vydat, řešením pro Vás mohou být i tzv. půjčky online.

Další témata: