Extra rychlá krátkodobá půjčka pro všechny


Extra rychlá krátkodobá půjčka

10. 2. 2016

Na českém trhu se nachází velké množství společností, které nabízí nebankovní rychlé půjčky malých částek. Stejně jako celý svět, i tento trh vyspívá a zraje, a tak se zde setkáváme s novými službami a možnostmi.

Co novinky nabízí?

Nové extra rychlé krátkodobé půjčky online , kterými jsou například Zaplo či EveryDay Plus nabídnou první půjčku zdarma a poměrně široké možnosti doby splácení.

V případě, že nejste schopni včas splácet, snaží se tyto společnosti vyjít co nejvíc vstříc. Vždy jde o komunikaci, takže pokud se nacházíte v problémech, v první řadě musíte obrátit poskytovatele vaší půjčky. Vše se dá řešit, je nutné ale začít včas.
Jak na půjčku?

Pořízení takovéto půjčky je velmi jednoduché, stačí pouze vyplnit online formulář nebo poslat SMS zprávu v příslušném tvaru.

Hned poté je žádost odeslána ke schválení. Jakmile dojde ke schválení takové půjčky, peníze ihned letí na účet. Jedinou brzdou v tomto procesu může být banka, která si vyhrazuje dva pracovní dny na odeslání peněz.

Půjčka Zaplo nabízí půjčku až 12 500 Kč. Splatit je možné za 7 až 30 dní. Při první půjčce je možné získat pouze 5000. Tato půjčka je však bez úroků a jakýchkoliv poplatků. Po řádném splacení můžete čerpat i více peněz. Ty samozřejmě podléhají úrokové sazbě. V případě, že nestíháte splácet, můžete si jednoduše prodloužit dobu splatnosti za únosné peníze.

Druhá ze zmíněných je EveryDay Plus. Ta nabídne nejvyšší možnou splátku 12 000 Kč. Její výhodou oproti ostatním půjčkám je především možná doba splácení. Průměrná doba splácení se totiž v případě této půjčky pohybuje okolo 45 dnů. Na oficiálním webu tato společnost uvádí, že ke klientům, kteří nesplatí včas, přistupuje benevolentně. V prvních třech měsících není poplatek z prodlení likvidační. Je však potřeba o neschopnosti splácet informovat.
Další témata: