Creditas termínovaný vklad


Creditas - termínovaný vklad

Garantovaný úrok a odměna za doporučení svých známých jsou jen některé výhody, které nabízí záložna Creditas. Peníze doma zahálejí a vy se jistě podivujete nad jejich stále nižší reálnou hodnotou. Ochraňte si svoje vydělané nebo ušetřené prostředky před vlivem špatné hospodářské situace. Získejte a rozmnožujte svoje zdroje, aby vám přinášely nejen radost, ale také životní jistoty.

Kdo šetří, jde ke Creditas

Když se objeví volné prostředky, většinou uvažujete nad různými investicemi a nákupy. Jenomže doba je nejistá. Ceny nemovitostí od roku 2008 trvale klesají a na akciích se také nedá bezpečně vydělat. Doba desetinásobků dávno skončila a stejně nepřinesla každému zhodnocení peněz. Nejistotu akciových trhů a realitní výkyvy můžete nahradit jistým a pravidelným výdělkem. Creditas termínovaný vklad je pojištěn a zároveň vám bezpracně vydělává.Náš tip:
Internetové stránky Financie-Plus.sk Vám pomohou zorientovat se ve finančních produktech na Slovenském trhu. Pokud jste občanem SR a potřebujete poradit s výběrem bankovního konta, spoření, pojištění nebo půjčky, navštivte Financie-Plus.sk a dozvíte se více.


Skvělé řešení

Založením účtu u Creditas nejen získáte výpis, ale stanete se také členem družstva se všemi výhodami. Máte právo na podíl na zisku a na účast na schůzích družstva včetně rozhodování. Už pouhý běžný účet je úročen 0,5 % ročně a termínovaný vklad si můžete zařídit za 3,5 %. Pokud si uložíte na 4 roky maximální pojištěnou částku 100.000 Eur, získáte zdaněnou hotovost ve výši 297.500 Kč. To je bezpracná odměna za členství a výsledek kvalitního a opatrného investování záložny.

Garance a jistoty

Creditas termínovaný vklad je jistotou dnešní doby. Sjednaný úrok se po celou dobu 4-letého období nemění. Víte tak přesně částku, kterou po vypršení získáte. Peníze si můžete uložit na Creditas termínovaný vklad také na 1, 2, nebo 3 roky a vždy s jistotou, že uvidíte na konci pěkně zajímavou a vysokou částku. A pokud chcete vklad zvyšovat, můžete požít produkt Benefit. V Creditas se tak postarají o vaše peníze a nikdy nebudete s hrůzou vstávat nad zprávami o pohybu akcií, nebudete se bát o nemovitost a stále se zvyšující daňové náklady a nakonec si užijete svých peněz ke svému prospěchu a radosti. Creditas termínovaný vklad je výjimečným a skvělým rozhodnutím pro budoucnost vašich peněz.
Náš tip: Potřebujete-li rychle půjčku a nemáte ponětí, kam se pro ni vydat, řešením pro Vás mohou být i tzv. půjčky online.

Další témata: